Нова податкова звітність з податку на додану вартість


нові форми ПДВДана стаття буде корисною для тих фермерських господарств, які являються платниками податку на додану вартість.

Отже, з 01 грудня 2014 року Вам потрібно буде здавати податкову звітність з ПДВ за новими формами, що були нещодавно затверджені наказом Мінфіну від 23.09.14 р № 966 (було зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 жовтня 2014 року по №1267 / 26044). Вступить в силу даний наказ із першого числа того місяця, що настане за місяцем його офіційного оприлюднення, яке , в свою чергу, очікується 04 листопада 2014 року.

Тобто, за жовтень та листопад  звітність потрібно здавати за старими правилами та формами, затвердженими наказом Міндоходов від 13 листопада 2013 року № 678, а за грудень  – за новими ПДВ-формами.

То які ж  нові форми звітності слід очікувати незабаром? Це:

 

  1. Форма податкової декларації з податку на додану вартість;
  2. Розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України.
  3. Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок.

 

Крім того, буде введено в дію також  новий порядок заповнення та подання податкової звітності з ПДВ.

Сподіваємося, дана стаття була Вам корисною.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *