11 фактів про сільське господарство України


11 фактів про сільське господарство УкраїниНещодавно ми розпочали розповідати вам про те наскільки грандіозна, наша держава. І справді ми можемо пишатися, адже не кожна країна має настільки потужну аграрну сферу. Зараз я хочу продовжити свою розповідь про 11 фактів про сільське господарство України. На черзі наступні три факти.

  1. Якщо вивозити українське зерно залізничним транспортом,то для цього потрібні неймовірні потяги, які завдовжки будуть в тисячі кілометрів. Говорячи мовою цифр, в минулому році ми експортували більше ніж 18 мільйонів тонн кукурудзи, фактично це третя позиція на світовому ринку. Більша частина продукції була вивезена судами – зерновозами, тобто через море. Так набагато дешевше і зручніше. Але якщо б завантажити оцю кукурудзу у вагони, то потрібно потяг завдовжки 3700 кілометрів, фактично це відстань між Мадридом і Києвом. Що стосується пшениці, то її експортували трішки менше, майже 12 мільйонів тон. Тобто якщо зробити подібне з пшеницею, то потяг буде на 2380 кілометрів, тобто відстань між Лондоном та Києвом.
  2. Ще один цікавий факт про пшеницю. Нею можна нагодувати сотні мільйонів людей, які голодують. Наприклад, Індія – це країна у якої можна спостерігати швидкі темпи зросту населення. Нажаль, цього не можна сказати по її економіку, адже її не вистачає, щоб нагодувати більше ніж мільярд людей. Тобто кожного дня 1/5 населення просто голодують. Якщо змолоти всю пшеницю, яку ми експотуеємо, то це вийде десь 9 мільйонів тон зерна. З неї можна зробити майже 24 мільярди батонів, вагою по півкілограма. Тобто ми зможемо годувати всіх голодних ідійців протягом чотирьох місяців.
  3. 11 фактів про сільське господарство УкраїниМедом зібраним в Україні можна годувати на протязі зими всіх жителів такої країни як Фінляндія. Згідно даних, наш мед смакують майже в усьому світі. Мовою цифр, то у минулому році було експортовано більше 25 тисяч тонн меду. Як нам всім добре відомо мед дуже корисний взимку, наприклад як діючий профілактичний засіб простудних захворювань. Якщо кожного дня вживати десь 20-30 грамів меду, то у вас покращиться обмін речовин,  та склад крові. Так ось, якщо згадати кількість експортованого товару, то цього вистачить для того, щоб давати по чайній ложці, кожному громадянину Фінляндії протягом пів року. Якщо зважати, що зими там дуже суворі, то це було б дуже доречним. Ще цікавим фактом, що перший рамковй вулик був розроблений у 1814 році саме українським бджолярем Петром Прокоповичем.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *