11 грандіозних фактів українського сільського господарства (продовження)


11 грандіозних фактів українського сільського господарства (продовження)Україна – дійсно унікальна держава, адже якщо брати то уваги агро-промисловий комплекс, тоді можна зрозуміти наскільки, потужним буде наше виробництво. Раніше ми говорили про 11 грандіозних фактів українського сільського господарства, і сьогодні я хочу завершити цей цикл.

Давайте, разом з вами розглянемо останні декілька фактів стосовно цього питання.

Ріпак – один з центральних приводів для гордості. Якщо звертати увагу на статистичні дані, то можна побачити, що в минулому році Українські компанії експортували на світовий ринок більш ніж 14 000 000 тон ріпаку. Якщо порівнювати ці дані з іншими країнами, то ми займаємо третє місце в рейтингу. Перше посіла – Канада, друге – Австралія. На даний час інші країни далеко позаду, так як нами було експортовано в двічі більше, ніж всі вони разом.

Українською курятиною можна нагодувати цілу країну.

Якщо вірити інформації представленої в минулому році, то Ізраїль – це країна, чиї жителі споживають найбільшу частку курячого м’яса в світі. Що до офіційних даних, то це приблизно 70 кілограмів на рік. Тепер що стосується України, якщо ми візьмемо всю курятину експортовану в минулому році, то можна годувати абсолютно всіх жителів Ізраїлю, на протязі декількох місяців.

Далі наступний факт останні декілька років Україна експортує більше чім 1,5 мільярда яєць. Тобто, якщо з них приготувати улюблені всім європейцям французькі омлети, то їх вистачить для того, щоб два дні годувати всіх жителів Європейського Союзу.

На завершення поговоримо про кукурудзу

Ми вже розглянули 10 дійсно вражаючих фактів, прочитавши які ти починаєш з гордістю думати про країну в якій живеш. Але в цьому всьому є одне невеличке але, всі ці результати будуть й далі такими ж грандіозними, якщо українські аграрії почнуть використовувати свій потенціал на максимум.

11 грандіозних фактів українського сільського господарства (продовження)Ось наприклад що стосується вирощування кукурудзи. Якщо врожайність полів в Україні буде доведена до рівня Сполучених Штатів, то ми будемо збирати 50 мільйонів тонн. В свою чергу це в двічі більше ніж вирощує Аргентина, і в десять разів більше ніж Німеччина.

Зараз врожайність становить 6 тонн кукурудзи з одного гектара, але ми сподіваємося на поліпшення.

Україна – безперечно один зі світових лідерів експортерів, тому ми здатні впливати на ринок продовольства в цілому. Можна сміливо говорити про те що саме від нашої врожаності і експорту залежить продовольча безпека світу. Тому ми з гордістю можемо говорити про цей факт, адже далеко не кожна країна має такі здобутки.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *