Аграрна сфера України


Аграрна сфера УкраїниПоки що Україна, не має так багато перемог і успіхів, як нам всім би хотілося, але все ж є те чим ми можемо пишатися, та сторона, яку можна вважати найсильнішою, звичайно – це сільське господарство. Вже сьогодні аграрії просто вражають неймовірними результатами своєї праці, а це ще вони не перейшли на прогресивне землеробство, так би мовити не розійшлися на всю силу.

Я пропоную вам ознайомитися з 11 грандіозними фактами про аграрну сферу України.

  1. Українські аграрії виробляють в 5 р. більше олії, чим Іспанія. Загалом всі вважають саме цю країну, лідером з виробництва, але мало кому відомо, що саме наша держава виробляє в пять разів більше соняшникової олії. Україна – то світовий лідер в даній сфері, 28% – це дорівнює більш ніж 4  мільйони тонн. Хіба ж то багато, скажуть скептики, але якщо провести невеликий експеримент, щоб зрозуміти наскільки це багато? Давайте візьмемо олімпійські басейни,  якщо хтось вилив олію в них, то знадобилося приблизно 1850 басейнів, для порівняння, щоб заповнити їх олією іспанського виробництва, то потрібно десь 350 басейнів. Ще один дійсно вражаючий факт, два роки тому, в Україні виробили на один мільйон більше соняшникової ніж оливкової олії у всіх країнах разом.
  2. Земельний банк найбільших аграрних компаній України, дорівнює площі однієї країни як Словенія.  На сьогоднішній день аграрний бізнес, вважають найбільш перспективним на теренах нашої держави. Цифри дійсно вражають, п’ятірка компаній «Українські аграрні інвестиції», «NCH», «UkrLandFarming,» «Миронівський хлібопродукт» і  «Кернел Груп».
  3. Аграрна сфера УкраїниАграрії вирощують в 7 р. більше зернових ніж кави в світі. Всім добре відомо, що кава то найбільш вживаний напій, тому її експортують майже в усі країни. Щоб було більш ясніше для порівняння візьмемо обсяги зібраного врожаю. То ж два роки тому було зібрано 64 мільйони тон зернових, до яких відносились також пшениця, ячмінь, кукурудза. За цей відрізок часу, було зібрано тільки 8 мільйонів тон кави
  4. Наших горіхів вистачить для виготовлення півмільярда тортів. Агропромисловість України то не тільки молоко, м’ясо і зернові культури. Ми ще займаємо одне із центральних місць в вирощуванні горіхів. Загалом в минулому році Україна виростила майже 100 тон горіхів. Якщо їх використати для приготування солодощів то можна було приготувати 485 мільйонів тортів. Звичайно їх так швидко не з’їдять, але цього вистачило, щоб давати по одному в місяць для кожного українця.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *