АГРОБІЗНЕС В УКРАЇНІ 2019: на що попит?


Осіння посівна під загрозою

Ще 2 роки тому багато експертів прогнозували українському агробізнесу неминуче зниження активності, яке пов’язане з погіршенням економічної ситуації в країні. Пізніше аграрії довели зворотне і тепер сільське господарство вносить великий вклад у ВВП України та стрімко набирає обертів.

ЗАСТОСУВАННЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

Щоб ваша продукція була якісною, незалежно вирощуєте ви петрушку, яблука або володієте пасікою потрібно подбати про автоматизацію праці. Зараз в Україні користуються популярністю легкі малолітражні трактора, які можна застосовувати як на полі, так і в теплицях. Мінітрактор і навісне обладнання дозволять значно спростити ручна праця. Компактна спецтехніка – вигідно вкладення фінансів, яке швидко окупається.

На що попит НАЙБІЛЬШЕ?

Сільськогосподарський бізнес – прибуткова діяльність, в якій беруть участь гігантські агрохолдинги і маленькі приватні господарства. Минулий рік показав рівні можливості розвитку обох типів підприємств. Для початківців аграріїв важливо знати, що найкраще продається в країні.

Розглянемо, що затребуване в 2019 році.

  1. Польові культури – соняшник, кукурудза і горох лідирують в рейтингу.
  2. Зелень – вигідно вирощувати неподалік від великих міст.
  3. Овочі і фрукти – крім картоплі, томатів та моркви, поступово зростає попит на свої яблука, груші і персики.

Відзначимо, що картопля середньої якості низько цінується на ринку: його рекомендується продавати тільки, якщо фермер впевнений в якості.

Якщо ви плануєте розвивати свій агробізнес для експорту, ознайомтеся з продукцією, яку Україна поставляє зараз:

  • злакові культури;
  • соняшникова олія;
  • мед;
  • цукор.

УКРАЇНА – сама “розорана” ДЕРЖАВА В СВІТІ

Наприклад, США має найбільшу в світі площа оброблюваної землі – 152 млн гектар, але це всього лише 1% вкладу в ВВП країни.

Тепер візьмемо Україну, де площа розораної землі становить 33 млн га, що більше ніж кілька разів менше ніж в США. Сільськогосподарська галузь забезпечує 17-18 відсотків ВВП. Статистика показує, що Україна має 56,1% оброблюваної землі від усієї території країни. Це робить держава самим розораним в світі.

Дукуємо за увагу.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *