Амбари та сховища


Амбари та сховищаНа сьогодні завершився сезон збору врожаю та посіву озимої. Для фермерів на перший погляд завершилась робота календарного року. Але це тільки помилковий погляд на ситуацію. Тому, що якщо фермер не знаходиться на полі, це зовсім не означає, що він нічим не займається. Робота є і її необхідно виконувати, а в залежності від того, на скільки злагоджена була робота на протязі всього періоду посіву, збору, залежить і об’єм клопіт.

Амбари та сховища

Досить часто ми чуємо із засобів масової інформації, що показники урожайності збільшились або навпаки – зменшились. І у будь-якому разі необхідно пам’ятати, що отриманий результат сезонної роботи необхідно утримувати у спеціально облаштованих приміщеннях. Які дозволять продукції уникнути пошкоджень та захворювань. Саме тому, необхідно облаштовувати свої місця зберігання – сховища, амбри, льохи, склади, таким чином, щоб завезений вміст міг повноцінно зберігатись і не визивати підозри у покупців або тих, хто використовує продукцію. І для того, щоб максимально коротко попередити про можливі перешкоди, ця інформація знадобиться більше початківцям, необхідно згадати про вентиляцію, температурний режим, оборону від гризунів, а також рівномірне розповсюдження зерна по площі сховища. Багато з досвідчених працівників у сільському господарстві говорять про те, що навіть якщо такі приміщення гарно об лаштовані та зовсім не викликають тривоги, необхідно періодично переглядати все зерно. Адже можливе очагове захворювання, яке вимагає негайного відмежування такого товару, а також дезинфекціїї, а якщо завести врожай восени і не звертати на нього увагу, то можливо очікувати те, що через деякий час відбудеться значна втрата, бо неможливо перевірити в лабораторних умовах все колосся, лише вибірково.

Оренда чи будівництво?

Амбари та сховищаДля того, щоб не отримувати зайвих проблем з подовженням договору – оренди нежитлового приміщення, необхідно по можливості мати свої, це відразу скорочує рівень витрат. Але не всі можуть мати необхідні споруди, тому вимушені звертатись до такого виду послуг. І саме у цьому випадку необхідно пам’ятати, що всі покращення, які вчинені для мінімізації втрати цінностей, відносяться на ваші витрати. Дуже рідко орендодавці погоджуються ремонтні роботи будь-якого виду віднести у рахунок оплати за користування. Тому перед тим, як облаштувати свої площі, потрібно розрахувати свої витрати і можливість зміни такого орендованого майна на більш краще.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *