Державна підтримка аграріїв-2015


Державна підтримка аграріїв-2015Верховна Рада України нещодавно прийняла Закон «Про внесення зміни до статті 17-2 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України ».

Законом встановлюється, що сільгосптоваровиробникам повинно відшкодовуватися до 50% коштів, витрачених ними на будівництво чи проведення реконструкції тваринницьких ферм та комплексів, в яких утримується велика рогата худоба, птиця та свині, доїльних залів та м’ясопереробних підприємств, створених на кооперативних засадах (раніше, щоб отримати компенсацію, потрібно було здійснити будівництво чи реконструкцію тваринницьких комплексів та ферм, у яких кількість птиці була не менше 1 мільйона голів, свиноматок – не менше 1200 голів, великої рогатої худоби – не менше 500 голів), а також до 30% вартості закупки сільськогосподарської техніки та обладнання , вартості будівництва чи реконструкції підсобних підприємств з зберігання та переробки сільгосппродукції.

Законопроект зареєстровано за № 1548. Зараз документ готується на підпис, а набуде чинності наступного за його опублікуванням дня.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *