Догляд за кімнатними рослинами


Догляд за кімнатними рослинамиМайже у кожному будинку можна побачити декоративні рослини, які не просто є прикрасою, але і очищують повітря. Домашні квіти також можуть піддаватися впливам різних захворювань і в такому випадкові слід негайно прийнятися за їх лікування. Ознаки хвороби можуть бути різними, але в більшості випадків рослина просто втрачає привабливий зовнішній вигляд, а листя жовтіє і обсипається. Це дуже жахливе видовище, і лікувати слід негайно, аби рослина зовсім не загинула. Багато захворювань можна виявити самостійно, також і лікувати самому, але в деяких випадках все-таки треба звернутися за допомогою фахівця, який визначить що треба робити і як у подальшому обробляти рослину.

Профілактика кімнатних рослин від захворювань.

Для того щоб як найдовше зберегти привабливий вигляд кімнатних квітів і захистити від уражень різними шкідниками, слід купувати ті види квітів, які є найбільш стійкими до шкідників і невибагливі у догляді, але якщо ви хочете створити зимовий сад і прикрасити його вишуканими сортами, слід звертатися в спеціалізовані заклади і тільки там купувати декоративні квіточки. Купуючи їх у спеціалізованих закладах, ви значно зменшуєте ризик придбати хвору особину і через неї вразити весь свій зелений куточок. Але в будь-якому разі треба ту рослину, яку ви щойно придбали, на протязі одного тижня тримати подалі від інших і обробити спеціальними сумішами для профілактики, щоб в разі існування захворювання воно було вилікуване ще на самих ранніх стадіях. Усі кімнатні рослини слід як мінімум один раз на місяць обробляти розчином господарського мила, яке є дуже дієвим засобом від різного роду шкідників. Особливу увагу треба надати рослинам у той період, коли ви їх після літа вносите з балкону (чи садочку) до кімнат. Також слід робити профілактику і грунтові. Для цього використовують розчин перманганату калію, який не просто дезинфікує землю, але є і дуже гарним добривом і зміцнює квітку.

Догляд за кімнатними рослинамиЯкщо ви гарно наглядаєте за своїми улюбленцями і виконуєте всі рекомендації що до догляду і профілактики, то шансів занехаяти рослини не багато. Однак у випадку виявлення захворювань в першу чергу зверніться до спеціаліста, який допоможе виявити причину захворювання і дасть рекомендації як правильно боротися з шкідниками чи хворобою. Для того щоб захворювання не розповсюджувалося і на інші рослини слід ізолювати вражену подалі від здорових. При лікуванні рослин спеціальними засобами які рекомендує спеціаліст, слід ретельно дотримуватися інструкції аби не нашкодити своєму здоров’ю та самій рослині.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *