Експорт сільськогосподарської продукції в Європу.


Експорт сільськогосподарської продукції в Європу.З приводу експорту виробленої в Україні сільськогосподарської продукції є як позитивні, так і негативні відгуки. Експорт вирощеної продукції у країни СНД скоротився на сім відсотків, але у той самий час виріс на ті ж сім відсотків експорт у країни Європейського союзу. Ці зміни відбулися у зв’язку з підписанням угоди про зону вільної торгівлі. Зміна орієнтації в бік Європейського ринку, хоча і дуже повільно, але все-таки відбувається.

Зниження Українського виробництва.

Не одноразово з вуст високопосадовців вже звучала інформація про те, що девальвація гривні дуже позитивно відобразиться на рості експорту. З теоретичної точки зору економіки це дійсно так, але ж теоретики не враховують рівень політичного ризику. В зв’язку з конфліктом на Східних територіях України та політичної нестабільності, в 2014 році експорт сільськогосподарської продукції впав на цілих 14 відсотків, якщо перевести в гроші, то майже на 9 мільярдів гривень. Втрата Російського ринку значно відобразилася на Українській промисловості, але вона ж с тала поштовхом до пошуків других ринків збуту продукції.

Збільшення обсягів сільськогосподарської продукції на експорт.

Сільське господарство в порівнянні з іншими сферами промисловості, відмінно перебудовується. Саме ця галузь є основним джерелом припливу в державу іноземної валюти. У 2014 році обсяг продукції що виробляється для закордонних ринків суттєво збільшилася, так обсяг зернових піднявся на 3%, а кормів для тваринництва і харчової промисловості сягнув 20%. Основними позитивними факторами на такий розвиток є Квоти Європейського Союзу та торгові преференції. Також Міністерство Аграрної політики вносить не малий вклад у реформування даного сегменту. Якщо подолати проблеми недостатнього фінансування та нерозвиненої інфраструктури, аграрна сфера зможе значно динамічніше розвиватися.

Експорт сільськогосподарської продукції в Європу.Найбільшим експортером України є Сільське господарство, і навіть металургія, яка завжди була лідером серед Українських експортерів, не може стати на рівні, і наздогнати селянське господарство. З 20014 року саме С/Г стало основним експортером України (якщо враховувати до продуктів рослинництва ще й виробництво харчових продуктів та олії). Саме соняшникової олії ми виготовляємо чимало, і поставляємо її біль ніж у 100 країн усього світу. Потенціал цієї галузі дуже перспективний і великий.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *