Електронне адміністрування з ПДВ для с/г виробників з 2015 року


електронне адміністрування з ПДВ

Головне управління ДФС просить платників ПДВ, що відповідають критеріям, які визначено статтею 209 ПК, та які зареєстровано суб’єктами спеціального режиму оподаткування звернути увагу на особливості роботи електронних рахунків у системі електронного адміністрування з ПДВ.

У 2015 році для таких платників  ПДВ буде відкриватися єдиний електронний рахунок для обліку сум податку як в межах діяльності, що визначена статтею 209 ПК, так і у межах іншої їх діяльності. Якщо платник податку, що застосовує спеціальний режим оподаткування, за результатами звітного періоду задекларує суми податку, які слід сплатити і до бюджету, і на його спеціальний рахунок, то кошти з його електронного рахунку будуть перераховуватися в першу чергу до бюджету, і лише після повного розрахунку з останнім – на спеціальний рахунок такого платника.

Таке перерахування буде здійснюватися на підставі реєстру, що буде  автоматично формуватися ДФС України на підставі наданих платником податкових декларацій з ПДВ та буде надсилатися Казначейству. Перерахування суми податку до бюджету та/або на спеціальні рахунки платника податку з його електронних рахунків здійснюватиметься Казначейством в межах залишку таких коштів на електронних рахунках.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *