Ідеї для заробітку на фермерському господарстві


як заробити на фермерському господарствіВ даний момент  у нашій країні склалася кризова ситуація. Та все ж, як це не дивно, для аграріїв можуть відкритися нові можливості і перспективи розвитку. Адже саме в кризу можна легко заробити. Головне зрозуміти, що в даний момент потрібно більшості людей та придумати, як запропонувати це за низькими цінами. Зрозуміло, під час кризи всі намагаються економити, але ж не перестають їсти, їздити, одягатися…  Отже, якщо наша держава не змінить курсу та не відкриє кордони для іноземних продуктів, вітчизняні сільськогосподарські виробники мають можливість та повинні розвиватися.

Тобто, слід зібратися з думками та шукати оригінальні та перспективні ідеї для розвитку сільськогосподарських підприємств.

Наприклад, якщо у вас є невеликий стартовий капітал та земельна ділянка, можна сконцентруватися на будівництві та облаштуванні кількох теплиць. Паралельно можна зайнятися вирощуванням свиней чи птиці. Для цього потрібне приміщення для їх утримання, кілька літніх загонів, корми. Вирощені у теплицях овочі можна реалізовувати безпосередньо на ринках, у кафе чи ресторанах. Вирощене м’ясо продаєте там же. Рентабельність вашого фермерського господарства залежатиме від того, чи достатня клієнтська база у вас буде. Зрозуміло, що цей фактор потрібно вивчити заздалегідь.

Іще одна ідея для фермерського господарства – розведення перепілок з метою отримання їх м’яса та яєць. Адже курей розводять дуже багато господарств, а перепілки менш розтиражовані. В той же час їх яйця та м’ясо є дієтичним продуктом та більш корисним за  куряче.

Щоб організувати ферму, потрібно кілька соток землі, пусті приміщення для того, щоб встановити необхідне обладнання. В приміщення потрібно буде вкласти кошти, щоб обладнати їх вентиляцією. Також потрібні будуть інкубатори.

При реалізації акцент потрібно робити на мінімальну націнку, максимальну свіжість та якість продукту.

Можна створити свій інтернет – магазин, через який напрацювати клієнтську базу.  Це дозволить реалізовувати лише свіже м’ясо.

Перспективним є і вирощування полуниці. Плюс в тому, що потрібно не багато землі, щоб почати цей бізнес. Звичайно, потрібно вивчити особливості розмноження та вирощування цієї смачної культури, підібрати сорти полуниці, що гарно переносять транспортування та зберігання. А ще розробити ефективну зрошувальну систему, яка дозволить отримувати гарні врожаї незалежно від погодних умов.

Це лише кілька ідей для заробітку на фермерському господарстві. Звичайно, сільське господарство – досить ризикована сфера для бізнесу. Та, хто не ризикую, той не п’є шампанського. Тож  думайте, включайте фантазію і  у вас все вийде.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *