Кролі та догляд за кролями


Кролі та догляд за кролямиЯкщо ви маєте намір розводити кроликів, то  вам потрібно спочатку розізнати всю інформацію про їх утримання і підготувати спеціальні клітки. Вам потрібні знання тому, що ці тварини потребують особливої уваги, і якщо ви не зможете повністю створити для них належні умови, то ваші вухасті утриманці просто почнуть хворіти і пропадати. Правильний догляд за кролями – це запорука вашого успіху, і якщо ви будете належним чином дотримуватися всіх правил і установ, то вони не просто будуть швидко розмножуватися і рости, але і матимуть дуже гарну, шовковисту шерсть і смачне м’ясо. Незалежно від того, що стало причиною розпочати цю справу, чи то є бажання збагатитися чи просто для того щоб мати делікатеси на святковому столі, всі правила важливо дотримуватися, адже кролі дуже вибагливі тваринки і їм постійно треба приділяти неабияку увагу.

Утримання і догляд за кролями.

Якщо ви матимете вірну інформацію що до догляду за цими тваринками і виконаєте всі настанови, то не пройде багато часу, коли ви зможете порадіти своїй міні-фермі, і отримати такі результати, яких планували. Перше, що потребує особливої уваги – це кролиця у період вагітності і в перші дні після того як вона вже народила потомство. Незалежно від породи тварини, важливо дотримуватися ось таких правил:

–          Повноцінне харчування з великою кількістю вітамінів та чистої води в потрібній кількості,

–          Дотримування чистоти у клітках, у всі періоди їх існування,

–          Своєчасна вакцинація та піклування про здоров’я,

–          Особливий догляд новонародженим кроликам і їх матері під час вагітності.

Щодо кормів, то в холодний, зимовий період треба виключити з раціону холодні вологі мішанки й вигодовували лише сухим кормом, в іншому разі вони просто пропадуть, обморозившись.

Облаштування кліток.

Ще до того як ви придбаєте свого першого кроля чи кроличку потрібно підготувати для них місце. Найкраще для них, і для вас зручними будуть двоповерхові клітки в закритому приміщенні. Важливо щоб місце, де вони будуть знаходитися було закрите і не було сирим і не мало протягів, але при цьому воно повинне гарно провітрюватися, адже цим тваринам дуже потрібне свіже повітря. Зазвичай для кролів найкраще проживати в ямах чи відкритих вольєрах, але для початківця буде важко стежити за розвитком і здоров’ям в таких умовах, тому для початку найкращім варіантом є саме клітка.

Кролі та догляд за кролямиЯкщо ви хочете власноруч зробити клітку, то найкраще використовувати тонке дерево, але ні в якому разі не ДСП, тому шо воно дуже крихке і ваша споруда швидко зламається, а дерев’яні виступи треба оббити залізом, щоб тварини не згризали їх.

Якщо ви дійсно маєте бажання розводити цих пухкеньких звірів, то зможете це зробити, треба просто дотримуватися деяких правил і отримувати нові знання, а потім використовувати їх на власній практиці.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *