Кукурудза, технологія вирощування кукурудзи


Кукурудза, технологія вирощування кукурудзиДуже цінною кормовою і харчовою рослиною є кукурудза, вона відноситься до сільськогосподарських рослин, які мають дуже важливе значення. Проростки насіння використовують для виготовлення олії, яка має дуже багато корисних речовин у своєму складі, а качани відварюють і використовують у їжу. Кукурудза дає дуже великі врожаї якщо погода сприяє її росту і в період проростання і активного росту їде достатня кількість дощів.

Технологія вирощування кукурудзи.

Ця культура дає відмінні прибутки і тому вона є відмінним варіантом для фермерів початківців. На цій рослині можна заробити немалий капітал, але для цього слід забезпечити сприятливі умови для росту. Щодо вирощування, то технологія вирощування кукурудзи є дуже простою. Висівати посівні матеріали в грунт потрібно навесні, а підготувати землю ще восени. Для цієї рослини потрібно обробити верхній шар землі, гарно видалити всі бур’яни, зорати його на глибину двадцяти п’яти сантиметрів і внести компост для збільшення родючості і підвищення врожаю. Щоб виростить досить великий врожай краще використовувати гібридне насіння, такі сорти мають здатність дуже швидко рости, дають у декілька разів більший врожай і дуже витривалі навіть у несприятливих погодних умовах. Перед посівом потрібно розсортувати насіння і очистити від мілкого бруду і неякісних зерен. Матеріал для посіву обробляють у слабкому розчині марганцівки, витримуючи їх там на протязі п’ятнадцяти хвилин.  Ця культура є дуже теплолюбивою і боязкою до заморозків, тому якщо після сходів був заморозок можливі втрати. Фермера вже мають великий досвід і радять не висівати її в полях доки температура самої землі не підніметься вище десяти градусів. В тих регіонах де дуже коротке літо навіть практикують вирощування розсади в торф’яних касетах, і висаджування вже молодої рослини у відкритий грунт.

Догляд за рослиною.

Кукурудза, технологія вирощування кукурудзиПісля того як сходи дружно піднялися і вкорінилися потрібно ретельно видаляти бур’яни, щоб не затримувати ріст культури. Важливо зробити делілька культивацій щоб видалити рослин паразитів і зпушити почву, давши корінням додаткового повітря. Окрім цього важливо регулярно поливати і вносити мінеральні та органічні добрива. Ще дуже важливо обробляти рослину від шкідників, які можуть знищити паростки на ранніх стадіях розвитку. Для цього потрібно обробити насіння перед посадкою спеціальною отрутою яка має довгий термін дії. Виконавши ці рекомендації ви зможете підняти гарні врожаї на своїй ділянці.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *