Підвищення врожайності земель


Підвищення врожайності земельНемає жодного сумніву у тому, що за підвищення врожайності земель відповідає якісна агротехніка. Своєчасний обробіток грунтів, правильний догляд за культурами, зрошування та внесеня всих мінеральних компонентів, вчасна прополка, використання якісних посівних матеріалів и розпушування – це ті фактрори, які безумовно впливають на якість врожаїв. Ще одним фактором, який також має дуже важливий вплив є бджоли, хоча дехто занадто не до оцінює їх важливості у цій справі.

Залежність врожаїв від бджіл.

Недооцінювати бджіл у такій важливій справі не можна, адже саме від них залежить майже півтори сотні сільськогосподарських культур, які без якісного запилення не принесуть потрібного врожаю. Слід пам’ятати, що такі рослини як бавовник, гречка,  всі овочі, баштани, багаторічні трави, соняшник, гречка і гірчиця аж ніяк не будуть плодоносити без бджіл. З допомого саме цих комах запилюється більше вісімдесяти відсотків рослин, і лише двадцять із ста запилюються жуками, джмелями, мухами і метеликами. Досвідчені фермери вже помітили, що тільки у тому разі коли біля поля розташована пасіка з достатньою кількістю сімей, врожай є набагато більшим аніж при їх відсутності. Ці комахи здатні збільшити врожай від 25 до 40 відсотків, а іноді навіть більше. З цих спостережень можна зробити висновок, що з допомогою бджіл можна підвищити врожаї аж на п’ятдесят відсотків, і присутність у місцині бджіл  – це є запорука успішного фермеруваня.

Слід також знати, що комахи працівниці дуже добре впливають не тільки на кількість врожаю, запилені ними рослини дають біль якісне насіння і плоди, які мають кращі смакові якості і краще набирають масу. Окрім цього є велика перевага у тому, що не потрібно витрачати кошти на штучне запилення, адже бджоли це роблять абсолютно безкоштовно і якісно. Встановлювати вулики потрібно не тільки на полях, але і на присадибних ділянках. Це не тільки покращить плодоносіння на нашому городі, але і забезпечить всю родину смачним і корисним медом.

Підвищення врожайності земельЗ цього всього можна зробити висновки, що бджоли – це саме ті комахи за які потрібно піклуватися і значно розширювати кількість їх сімей. Це призведе до значного підвищення врожайності земель, та буде додатковим прибутком у літній період для вашої родини. Слід дотримуватися деяких рекомендацій і тільки тоді ваші бджоли принесуть багато користі вам і вашим сусідам. Цей спосіб підвищення врожайності є найбезпечнішим і найменш затратним, тому скориставшись ним ви не просто не будете витрачати гроші на додаткові способи, але навіть зможете заробити на цьому.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *