Правила розрахунку індексації за квітень 2015 року з таблицею.


полеОт і настав час для нарахування індексації зарплати за квітень 2015 року. Її вираховують, використовуючи індекси споживчих цін за лютий 2015 року, який було опубліковано до 10 березня. Зокрема, цей показник за лютий 2015 року дорівнює 105,3%.

Нагадаємо, що нараховувати індексацію заробітної плати потрібно в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який у квітні дорівнює 1218 грн. Тобто, індексувати потрібно лише заробітну плату в межах 1218 грн., а все, що більше – не індексується.
Як користуватися таблицею індексації щоб дізнатися коефіцієнт індексації заробітної плати за квітень 2015 року? Всього лиш потрібно знайти перетин потрібного рядка з потрібною колонкою. Пам’ятайте, що алгоритм використання таблиці буде різнитися в залежності від того, як було встановлено базовий місяць для працівника. Базовим місяцем є місяць, в якому підвищувалася заробітна плата робітника чи місяць, в якому робітника прийняли на роботу.
Якщо базовим місяцем є місяць підвищення зарплати, то коефіціент індексації шукають на перетині рядку із назвою такого базового місяця та колонкою із назвою місяця, за який нараховується індексація.

Якщо базовим є місяць зарахування робітника на роботу, то коефіціент індексації знаходитиметься на перетині рядка з тим місяцем, що передує базовому місяцю та колонки з назвою місяця, за який нараховується індексація. Пояснення, чому потрібно робити саме так, читайте в статті “Правила розрахунку індексації за березень 2015 року з таблицею та прикладом”.

Скачати таблицю індексації заробітної плати за квітень 2015 року можна тут: таблиця коефіціентів індексації на квітень 2015.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *