Протруювачі і їх вплив на врожай.


Протруювачі і їх вплив на врожай.Кожен власник земельного господарства дуже пильно слідкує за своїми насадженнями і прикладає максимум зусиль для того щоб зі свого шматка землі отримати максимальний прибуток. Основною проблемою, з якою стикаються власники фермерських господарств, є знищення посівів шкідниками, які знищують насадження ще до того як вони дають сходи, або на ранніх стадіях росту рослин. Здавна господарі намагалися боротися з шкідниками, але не всі отримували бажаних результатів. Одним з найдієвіших захисних методів є протруєння посівних матеріалів ще до внесення їх в грунт.

Користь від протруювання посадкових матеріалів.

Слід зазначити, що саме метод протруєння насіння перед посадкою є одним з найбезпечніших і найефективніших. Якщо перед посадкою рослин, всі посадкові матеріли обробити інтексицидами, фунгіцидами чи бактерицидами, ви зможете захистить рослину від шкідників на декількох стадіях розвитку. Обробленому насінню шкідники не зможуть нашкодити на ранніх стадіях, адже суміш, нанесена  на поверхню зерна стає твердою плівкою, яка не обсипається навіть після повного висихання і таким чином захищає рослину. Речовина не тільки огортає поверхню, але і проникає глибоко в середину, пропитуючи собою всю рослину. В залежності від кількості нанесеної речовини, рослина є захищеною на термін від чотирьох до шести тижнів. Таким чином захист є на стадії проростання і розвитку рослини (до появи трьох-чотирьох пар листя на пагонах).

Вплив протруювача на мікроорганізми та тварин.

Речовина діє на кожного шкідника, який намагався нашкодити паростку. При контакті мікроорганізму з сумішшю виникає шлункова реакція, тобто отрута, яка потрапила в організм починає миттєво діяти. Така дія викликає параліч, і організм втрачає здатність рухатися. Завдяки цьому шкідник не може рухатися, тому не може і харчуватися. А на протязі декількох годин гине, тому що речовина впливає на нервові імпульси які повністю атрофуються.

Протруювачі і їх вплив на врожай.Щодо впливу цих речовин на юдей та тварин, можна сказати, що вони ніяк не можуть зашкодити, адже до моменту визрівання посівів речовина повністю виходить з рослини, і тому ніякого впливу вчинити на рослину не зможе. Однак для самих рослин такі речовини нічим не зашкодять, адже окрім смертельного впливу на шкідників вони мають дуже корисні характеристики щодо самої рослини, адже у складі суміші присутні хімічні елементи, які дуже корисні для рослин і допомагають їм добре і швидко розвиватися, тим самим значно підвищують врожайність.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *