Розмістити на сайті оголошення про свій пай


Розмістити на сайті оголошення про свій пай

Власники земельних ділянок можуть розмістити на сайті оголошення про свій пай і розраховувати на отримання справедливої ціни на його оренді. Як показує практика, на державних аукціонах права на оренду земельних ділянок реалізовуються в 1,5–2,5 раза дорожче від стартової ціни. Для розміщення оголошення користувачеві достатньо вказати кадастровий номер, а за ним «підтягнеться» інформація з офіційних джерел. Доречним буде вказати важливу інформацію про об’єкти, розташовані поряд — водоймища, дороги, залізничні колії, порти тощо, для чого треба поставити «галочки» навпроти запропонованих варіантів.

Однак зробити такий крок для багатьох власників паїв доволі складно через страх натрапити на шахрая та втратити майно. «Це один із найпоширеніших міфів серед власників паїв, — коментує Олександр Полховський. — Через низьку фінансову грамотність вони віддають землю в оренду знайомим фермерам чи тим, що господарюють поряд. А от значно вища ринкова ціна, яку їм іноді пропонують, їх відлякує».

Натомість з’являється все більше прикладів отримання вигіднішої ціни в разі здавання паю в оренду. Днями на Херсонщині через аукціон було здано ділянку площею 100 га за ціною, вищою за стартову на 80%. Щоб власники паїв могли краще зорієнтуватися в цінах на оренду чи продаж, на Uland буде інтегровано індексатор цін.

Зручний інструмент пошуку — його оцінить кожен користувач, який завітає на Uland із метою розширити свій земельний банк. Фільтрувати інформацію можна за різними параметрами: за операцією (купівля-продаж чи оренда), за місцем розташування, розміром і ціною. Останній параметр дозволить бізнесмену зорієнтуватися у цінах на землю в тому чи іншому регіоні чи населеному пункті.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *