Розвиток нанотехнологій


Програма, спрямована на підтримку сільгоспвиробників в УкраїніРозвиток нанотехнологій, це невід’ємна частина сучасного суспільства. Причому що стосується саме аграрного сектору, то нанотехнології будуть не самим простим завданням, так яка зараз головним завданням є отримання нано – біологічних матеріалів, які б на максимальному рівні засвоювались живими організмами, а також були безпечними для навколишнього середовища.

Основна інформація

Відомо, що мікроелементи, які є в рослинах беруть участь у різноманітних процесах, таких як каталіз, окисні, відновні, синтез, все це проходить на атомарному рівні. Тому на сьогоднішній день потрібний універсальний біоматеріал, який буде складатися з комплексних сполук. Це необхідно в першу чергу для покращення рівня вирощування сільськогосподарських рослин, та і взагалі для розвитку цього сектора.

Тому, більшість вчених академії України, котрі займаються саме цим питанням, наразі діляться результатами проведених експериментів. Завдяки яким, всі розуміють, що це важливе питання, яке потребує грошових вкладень. Адже чим вищий рівень врожайності, тим більший прибуток.

В цілому, можна зазначити, що поки ми відстаємо від європейських аграріїв, адже вони давно користуються різноманітними прогресивними методами і прийомами роботи на полі. Нажаль, не достатній рівень фінансування, і не зацікавленість в цьому всьому фермерів, призводить то того, що поки нанотехнології в сільському господарстві, це тільки статі в інтернеті і якісь мінімальні розробки.

Чесно кажучи Україна – то дуже багата країна. Адже тільки ми маємо самі високоврожайні грунти – чорноземи. Тільки нас з давніх давен називають «житницею» Європи, тільки ми можемо ставити світові рекорди, хоча поки що ще користуємося не самими ефективними методами виробництва. Якщо, це питання буде висвітлено і аграрний сектор отримає достатній рівень фінансування, то піде тільки на користь.

У трійці найбільш врожайних знаходиться Харківська областьВивчення позитивних сторін нанотехнологій, проходить паралельно з оцінкою ризиків їх використання. Тому що це питання як і всі інші має свої негативні сторони. Важливо розуміти особливості нанопродуктів, а також їх безпосередній вплив на організми в цілому. Згідно цього деякі науковці пропонують нормувати цей вплив. Саме після визначення гранично допустимого рівня концентрації наночасток в продуктах, повітрі і середовищі взагалі, можна робити висновок про доцільність використання цього методу.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *