Що потрібно зробити платникам ПДВ в грудні 2014 року?


Що робити платникам ПДВ у грудні 14 р.Як Вам напевно відомо, з 01 січня 2015 року набувають чинності значні зміни в адмініструванні ПДВ, що вимагає додаткових зусиль не лише з боку працівників бухгалтерії господарства, а й від представників інших підрозділів, що мають відношення до закупівлі та реалізації продукції. Зокрема, відповідальні за укладення договорів працівники повинні вже зараз подбати про врахування змін в частині ПДВ при їх оформленні. То що ж потрібно зробити?

З початку наступного року слід перевести на передоплату всіх покупців , хоча б у розмірі 20% від вартості товарів / послуг.

Слід передбачити в договорах із контрагентами-постачальниками обов’язок видавати податкові накладні в електронній формі і реєструвати їх в ЄРПН, а у випадку невиконання вище вказаного пункту договору – фінансові санкції.
Наступним короком має бути проведення бухгалтерією та іншими службами вже сьогодні «репетиції», в якій повинен бути відпрацьований алгоритм планування реєстрації першочергових податкових накладних і тих, які можуть «полежати» ще 15 днів в кінці кожного робочого дня.
Потрібно також відпрацювати на декількох контрагентах виписку податкових накладних в електронному вигляді.
Також обов’язково слід провести інвентаризацію розрахунків з контрагентами з метою виявлення тих із них, з ким можливо провести розрахунки до кінця 2014 року.
Ще одним з пунктів переліку робіт є перевірка наявності податкових накладних по поставкам, і якщо якісь податкові накладні не отримані від постачальника – негайні заходи по їх отриманню.
Також слід проаналізувати рядок 24 декларації (при її наявності), і якщо там числяться сплачені суми ПДВ, подати уточнюючий розрахунок і заявити такі суми до бюджетного відшкодування.
Застосуйте вище вказані рекомендації та почніть наступний рік у спокійному режимі. Дякуємо за перегляд даної статті.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *