Сільське господарство


Сільське господарствоСільське господарство – це одна із важливих і передових галузей економіки нашої країни. Адже воно спроможне стабільно забезпечувати власне населення, корисним, доступним і якісним ну і звичайно що безпечним для здоров’я продовольством, а також робить вагомий внесок у розв’язання проблеми голоду у світі. Причому якщо вірити висновкам спеціалістів, які беруть за основу дані статистики, потенціал виробництва в нашій країні перевищує потреби сучасного внутрішнього ринку.

Пропоную ознайомитись з загальною характеристикою цього питання

Загалом сільськогосподарський економічний напрямок складається звичайно з тваринництва і рослинництва. Якщо порівнювати ці галузі, то за вартістю продукції то перша дещо програє другій.

В цілому ні для кого не секрет, що Україна вирощує в першу чергу зернові , а також овочі, кормові, технічні, баштанні культури, сюди ж ми добавляємо картоплю, виноградарство, садівництво і квітникарство.

Основна зернова культура – звичайно що пшениця. Не даром Україну з давніх давен називають «житницею» Європи. Щодо основних районів вирощування озими, то це північна частина зони Степів і Лісостепова зона. До речі яра пшениця має трішки нижчий рівень врожайності, якщо його порівнювати з озимою, але її посіви головним чином розміщаються в степовій зоні, де практично відсутній постійний сніговий покрив, тобто умови для вирощування більш суворі.

Жито – це доволі ціна продовольча культура. Його вирощують на заході Лісостепу і на Поліссі. Ячмінь – одна із основних зернових культур України. Причому цікаво те що його вирощують в багатьох районах нашої держави. Кукурудза – займає почесне третє місце, за площею посівів.

У південних і центральних регіонах доволі поширене садівництво. Тут вирощують черешні, вишні,персики, абрикоси, сливи, та інші плодові дерева, а також горіхи. Причому вони можуть рости уздовж автошляхів, у  лісосмугах, чи в лісах. Як показує практика за останній час кількість плодових насаджень збільшилась в передмістях, це пояснюється тим, що ще більше людей насаджують на дачних ділянках дерева.

Висадка виноградуВиноградарство – також має вагоме значення. Великі плантації винограду знаходяться в південній частині, зокрема в Миколаївській, Херсонській і Одеській областях, а також на Закарпатті.

Україна також багата і на лікарські рослини.

Загалом, я представила вашій увазі невеличку характеристику саме рослинності України. Адже дуже важливо знати і орієнтуватися в таких питаннях, тому що подібні факти допомагають нам пишатися своєю країною.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *