Сільськогосподарська техніка + трактор б/в


Сільськогосподарська техніка + трактор б/вЗ того часу як Радянського Союзу не стало на світовій мапі прошло уже багато часу, і навіт ті колгоспи які не перестали існувати після розпаду уже не функціонують. Землі належать народу, а обробляють їх приватні підприємці, які за договором оренди отримують їх від своїх земляків. Багато років фермери обробляли землі селян, але останнім часом прості люди оцінили значимість свого майна і намагаються обробляти землі самостійно. Для цієї справи перш за все потрібно мати певну техніку, а найголовніше трактор. Якщо ви саме на цьому етапі і не можете вирішити який саме агрегат вам потрібен щоб гарно і повноцінно обробити поля, ми дамо деякі поради щодо придбання таких важливих одиниць як сільськогосподарська техніка. В цій статті ми висвітимо ті деталі, на які важливо звернути особливу увагу при купівлі трактор б/в.

На що звернути увагу при купівлі трактора з пробігом?

Якщо ви плануєте самостійний обробіток, то без трактора обійтися неможливо. Новий – це занадто дорого для пересічного українця, а більш доступний варіант який вже був у використанні. Перед тим як придбати той чи інший трактор у його минулого власника, звертайте увагу на всі дрібниці. Краще придбати техніку, яка має ось такі характеристики:

  • Дизельний двигун з рідинним типом охолодження, це найкращій варіант, адже інші можуть тільни скласти для вас проблему.
  • Несуча рама, на яку кріпиться фронтальна зачіпка для обладнання (навісного) спереду агрегата, або ж фронтальний навантажувач.
  • Повний привід, без якого справжнім трактор не назвеш. для деяких робіт достатньо лише заднього, але повинен підключатися і повний, для того щоб використовувати цю техніку повноцінно.
  • Гідророрзподільник має бути обладнаний восьми ступінним джойстиком.
  • Блокування диференціала міжколісного, без якого трактору неможливо пересуватися по бездоріжжю.
  • Триточкова зачіпка ззаду, до якої кріпиться все навісне обладнання.
  • Гідравлічна система з заднім і середнім гідророзподільником. Саме наявність обох типів розподільників дасть можливість використовувати всі типи причіпного обладнання.
  • Вал відбору потужності. Більшість обладнання функціонує з допомогою валу, яких є три типи (передній, задній і середній).

Сільськогосподарська техніка + трактор б/вВажливо перед придбанням ознайомитися з документами цього агрегата, щоб впевнитися в тому що там написано ніщо інше як “трактор”. Окрім усіх вищеназіваних позицій слід звернути особливу увагу на сам двигун, вірніше на те, хто є його виробником. Існує багато різних типів двигунів, головне вибрати саме такий трактор, який має Двигун в висококласними характеристиками. Всі пункти зібрані в одному механізмі – це саме те що потрібно вам для того щоб самостійно обробляти поля і робити це швидко, якісно і без зайвих труднощів.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *