Сільський зелений туризм


Сільський зелений туризмЧи доводилося вам раніше таке поняття як сільський зелений туризм? Як на мене, то далеко не кожний з нас, чув хоча б один раз в житті про таке. Тому, я пропоную дізнатися більше подробиць, які  стосуються цього питання, адже можливо після цього вам закортить зайнятися чимось подібним, тоді ви зможете з легкістю вирішити всі моменти стосовно цього.

Давайте почнемо з питання: чи є нормативно – правова база, що регулює цей вид туризму?

Відразу дам відповідь є, загалом це питання регулюється головним законом України – Конституцією, а також земельним, господарським і кодексом законів про працю. Загалом якщо вас так цікавить цей момент, ви можете найти додаткову інформацію, де вказано чіткі закони стосовно цього.

Далі, чи потрібна реєстрація для підприємців, що займаються сільським зеленим туризмом?

Такий варіант або вид туризму  – не відносять до підприємницької діяльності, адже фактично, він включає надання певних послуг, таких як харчування або розміщення людей. Тобто подібний вид діяльності, не потребують додаткових дозволів. Але з іншого боку, якщо туристи наполягають на проведенні екскурсії під час якої будуть показані природні принади або пам’ятки архітектури, тоді це буде туристичним супроводом, а він потребує дозволу, а також спеціалізованої освіти.

Особливе значення мають програми розвитку зеленого туризму, що приймаються місцевими органами самоврядування. Зазвичай вони передбачають збір певних інформаційних даних про власників ділянок, які можуть в свою чергу надавати свої послуги по розміщенню і харчуванню приїжджих людей. Це одна сторона медалі, інша говорить нам про те, що їх можна інформувати про потенційних клієнтів, тобто власник земельної ділянки  може і має право на те, щоб отримувати повноцінні дані, які необхідні для діяльності і сфері туризму. Їх він може отримати в державних установка, наприклад в сільських і районних радах, а також брати учать у безпосередній розробці  програм, які діють на певній місцевості і  спрямовані  на розвиток  туризму в цілому.

Сільський зелений туризмДо речі дуже цікавим є той факт, що в багатьох документах визнано надання службою занятості спеціалізованих дотацій для безробітних, які виявили і підтвердили свій намір про започаткування власної справи в цій сфері а значить вони згодні зареєструватися в якості приватних підприємців.

На цьому я завершую першу частину цього питання, далі буде розповідатися і висвітлюватися інші сторони сільського зеленого туризму.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *