Скасовано механізм формування регіональних ресурсів зерна


 

Скасовано механізм формування регіональних ресурсів зернаВнесено зміни до Закону України “Про зерно та ринок зерна в Україні”, що скасовують окремі положення, які регламентують формування і використання регіональних ресурсів зерна (законопроект № 3140).
Як зазначалося в Пояснювальній записці до законопроекту, «в Україні зникла необхідність в механізмі формування регіональних ресурсів зерна». В записці також сказано, що «прийняття законопроекту дозволить зменшити перешкоди для переміщення зерна по території України та знизить адміністративний тиск на аграрних виробників. При цьому в Україні буде діяти більш ефективний механізм забезпечення стабільних цін на хліб – реалізація Аграрним фондом борошна хлібопекарським підприємствам за фіксованими цінами для виробництва хліба масового вжитку ».

За словами глави Української аграрної асоціації (УАА) Володимира Макара, існування в законодавстві норми про створення регіональних запасів зерна ускладнювало його перевезення по країні і створювало можливості для корупційної діяльності.
Закон України від 01.07.14 р № 1557-VII вступить в силу з 13.08.14 р («Голос України» від 12.08.14 р № 152).

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *