Транспортний податок з 1 січня 2015 року


транспорний податокЯкщо на балансі Вашого фермерського господарства є  досить новий легковий автомобіль (не старіший 5 років), об’єм циліндрів двигуна якого більший за  3000 куб. см. –  починаючи з 01.01.2015 року Ви є платником транспортного податку.

При цьому фермерське господарство повинне буде сплатити податок в розмірі 25 000 гривень за кожен такий легковий автомобіль з розрахунку на календарний рік.

Всі юридичні особи, якими є також і фермерські господарства, повинні самі нарахувати податок станом на 1 січня звітного року та подати до контролюючого органу відповідну декларацію до 20 лютого цього ж року за місцем своєї реєстрації, розбиваючи річну суму податку на рівні частки поквартально.

Сплачувати транспортний податок потрібно буде поквартально авансовими внесками до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Довідково. Якщо подібний автомобіль знаходиться у Вашій особистій власності, то повідомлення про необхідність сплати податку Вам буде надіслано контролюючим органами до 01 липня звітного року за місцем Вашого проживання. Сплатити податок потрібно буде на протязі 60 днів з дня отримання повідомлення.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *