Тваринництво України


Тваринництво УкраїниПо загальній вартості всієї кінцевої продукції, тваринництво в Україні є найбільшою галуззю сільського господарства. На розміщення, структуру і та спеціалізацію цієї галузі найбільш впливає кормова база місцевостей. І хоча основним джерелом кормів є пасовища і сіножаті, все ж більше третьої частини всіх всієї території України відведені для вирощування кормових культур.

Обсяги виробництва у тваринництві визначається залежно від продуктивності та поголів’я птиці і худоби. Підвищити продуктивність можливо, і для цього проводяться селекційні роботи та використовуються нові технології вигодівлі, у яких особливе місце займають збалансовані протеїнові суміші. На розвиток та розміщення деяких ферм мають неабиякий вплив природні умови та кормові ресурси.

Українське скотарство.

Однією з провідних галузей тваринництва є саме скотарство. Ця галузь забезпечує легку промисловість сировиною та потреби населення в молочній та м’ясній продукції. Скотарство розвинене та активно практикується у всіх областях України, а поголів’я ВРХ становить більше шести мільйонів. На території країни розводять корів таких порід як білоголова, червона степова, сіра, чорно-ряба та Лебединська. Скотарство в основному направлене на виготовлення молочних та м’ясних продуктів. На території країни існують величезні комплекси, діяльність яких направлена на переробіток продуктів скотарства, таких як велика рогата худоба, свині і птиця.

Свинарство.

Свиноводство займає друге місце після скотарства, а у виготовленні м’ясних продуктів частка свинини складає більше сорока відсотків. Ця галузь не має певного територіального розмежування і активно розвивається у всіх регіонах України. Найбільш популярною породою є біла Українська, але в степовій зоні більше вирощують сальні породи, а на поліссі м’ясо-сальні. поголів’я свиней по всій території держави перевищує вісім мільйонів.

Вирощування птиці.

Тваринництво УкраїниСеред усіх галузей, птахівництво займає особливу роль, адже окрім самого м’яса воно дає також пух, перо і яйця. Ця сфера механізована на високому рівні, а перевищує в ній вирощування саме курей, що становить 94 відсотки від усієї птиці, на вирощування гусей, індиків і качок перепадає всього шість відсотків. Ця галузь часто є допоміжною у ведені господарства різних напрямків, але не залежно від цього існують і птахоферми, які вирощують курей.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *