Відповідальність за неподання звітності та несплату ЄСВ посилено


Відповідальність за неподання звітності та несплату ЄСВ посилено1 січня 2015 року Законом України від 28.12.2014 року № 77-VIII внесено зміни, згідно з якими фіскальні служби можуть накладати на порушників  такі штрафні санкції:

  1. У випадку неподання звітності з ЄСВ , за несвоєчасне її подання та надання звітності не за встановленою формою перевіряючі можуть накласти штраф у розмірі 10 НМДГ (170 грн.) за кожне з порушень.
  2. За повторне протягом року подібне порушення на платника єдиного внеску можуть накласти штраф, що дорівнює 60 НМДГ (тобто 1020 грн.) за кожний випадок такого неподання звітності з ЄСВ чи несвоєчасного її подання або ж подання  звітності не за встановленою формою.

Одночасно було збільшено розмір штрафів, про які говориться у пп. 2 і 3 ч. 11 ст. 25 Закону про ЄСВ:

  1. За несплату (неперерахування) єдиного внеску або ж його несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) можуть накласти штраф в розмірі до 20% (раніше 10%) не сплачених вчасно сум;
  2. У випадку проведення донарахування органами доходів та зборів або ж самим платником податку своєчасно не нарахованого єдиного внеску загрожує покарання в розмірі до 10% (раніше 5%) визначеної суми за кожний повний чи неповний звітний період, за який донараховано таку суму, та не більше за 50% від суми донарахованого єдиного внеску.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *