Волоський горіх


Волоський горіхСільське господарство України  має досить потужний потенціал, який потрібно розвивати. Тому багато галузей на сучасному етапі розвитку, переживають деякі зміни. Але не зважаючи ні на що, виробництво товарів продовжується і тепер, причому з кожним роком обсяг виробленої продукції тільки збільшується.

Пропоную дізнатися трішки фактів про волоський горіх.

Волоський горіх має досить важливе місце, серед вирощуваних культур. Якщо порівнювати то частка волоського горіха, є досить вражаючою, адже це навіть не 50% а майже сто відсотків. З цього можна зробити висновок, що на інші горіхи припадає тільки один відсоток. До речі валове виробництво горіхів за останні роки збільшилося вдвічі, і становить більш ніж 100 тисяч тон готової продукції. Статистичні дані говорять нам про то, що на кожні десть господарств припадає вісім горіхових дерев.

Історичні дані

Китай і Центральна Азія тут вперше горіх був використаний задовго до нашої ери. Завдяки Великому Шовковому шляху, він досить швидко поширився на захід і досяг території Європі. Зараз він нам відомий як грецький або волоський горіх, але його також називали перським. В Україні він з’явився 2000 років тому. Його завезли з Візантії.

Особливості розвитку

Горіх – це однодомне дерево, яке в свою чергу має роздільностатеві квітки, тобто є і чоловічі і жіночі, вони розташовані окремо один від одного на одній рослині. Жіночі квітки розвиваються з бруньок, що дають пагони і листочки. Вони мають яйцеподібну зав’язь.

Чоловічі квітки, розвиваються з тичиночних бруньок. Із них виростають сережки. Далі йде частина взаємодії комах. Котрі відвідують чоловічі квітки, збирають пилок, але що саме цікаво, вони не беруть участь в запиленні, адже жіночі квітки не мають нектар. Тому вони не приваблюють комашок, що стосується запилення, то воно проходить завдяки вітру.

Волоський горіхНе багато людей знають, що існує досить багато різновидів волоського горіха. Які відрізняються друг від друга часом вступу у плодоносіння, розміром плодів, кількістю зібраної продукції. Якщо ви бажаєте дізнатися більш детальну інформацію стосовно даної інформації, тоді треба відкрити спеціалізовані інтернет – портали, де представлено повноцінний опис всіх моментів, вирощування дерев і отримання максимальної кількості продукції.

Бажаєте знайти відповіді на ці та інші запитання тоді, звертайтеся на наш портал. Тут ви знайдете масу цікавої інформації стосовно сільського господарства.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *