Все про сільське господарство


Все для сільського господарстваДля того щоб була можливість забезпечити населення якісними продуктами, кожна країна ставить перед собою пріоритетні завдання, які можна досягти тільки завдяки безперестанному розвитку галузі сільського господарства, яке в свою чергу є і буде однією з важливих галузей народного господарства. Адже саме для цього відбувається взаємодія людини з навколишнім середовищем. Від цього залежить здоров’я, емоційний, психологічний, фізіологічний, нервовий стан.

Сільське господарство – це велике і важливе джерело якісних і придатних для вживання продуктів, чистого прибутку і додаткової робочої сили для інших галузей. Більшість експертів стверджує, що саме ця галузь економіки, суттєво впливає на загальний соціальний і економічний розвиток нашої країни.

Проте  не можливо не зазначити, що безсистемне реформування, я б додала що воно непродумане і хаотичне, призвело до розвитку кризи. Що в свою чергу, потребує кардинальних змін для пошуку шляхів вирішення проблеми. Тобто організація управління, потребує  розвиток кардинальних адекватних комплексів моделей розвитку цієї галузі.

Основні дані

Сільське господарство – пріоритетна галузь, а значить відіграє важливу роль у зміцненні економіки, особливо в цей важкий час економічної кризи. Тому для підвищення рівня життя населення, ця галузь потребує деяких змін. Але для початку, давайте розглянемо особливості, які мають значення і позначаються на функціонуванні сільського господарства:

  • Виробництво сільськогосподарської продукції здійснюється в різноманітних кліматичних і грунтових умовах, а це позначається на кінцевому результаті діяльності підприємства.
  • Економічний процес функціонування аграрних підприємств проходить у умовах невизначеності і ризику, так як цей процес відтворення переплітається з різноманітними кліматичними і біологічними процесами.
  • Для галузі також характерна сезонність виробництва, яка виявляється в переривчастому і дещо нерівномірному використанні засобів виробництва, робочої сили.
  • Підвищення врожайності земельЯкщо порівнювати цю галузь з промисловістю, то до виробництва в сільському господарстві залучено, чотири види ресурсів: земля, оборотні і основні фонди і праця. До речі перший компонент має знову ж таки центральне місце, так як виробництво повністю основане на ній.
  • Галузь менш приваблива в плані інвестицій, якщо порівнювати її з іншими частинами народного господарства, це негативно впливає, тому що спричиняє більш тривалий період створення продукції.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *