Використання IT – технології для стимулювання виробництва агрономічної продукції в Україні


Використання IT - технології для стимулювання виробництва агрономічної продукції в УкраїніВикористання IT – технології для стимулювання виробництва агрономічної продукції в Україні це крок до збільшення продуктивності українського аграрного виробництва. Про це стало відомо від першого заступника Міністра аграрної політики, а також продовольства України Максима Мартинюка. Він виступив із промовою під час словенсько-українського круглого столу під назвою «Розумні фермерські рішення Словенії як майбутній драйвер для сільського господарства в Україні».

«В результаті того, що є багато макро факторів, які впливають на фермерські господарства, а також при наявності працьовитих українських фермерів, агропромисловий комплекс поступово вживається в роль провідної галузі, що знаходиться в структурі національної економіки. За допомогою впровадження найновіших технологій в даній сфері, можна буде в декілька разів збільшити продуктивність сільськогосподарського виробництва, а також мати найсильніший позитивний ефект для його ж розвитку», – ця промова прозвучала із вуст Максима Мартинюка. Ще він додав, що IТ-рішення активно використовується в сільському господарстві багатьох провідних країн в світі.

Плідна співпраця України з країнами Євросоюзу в сфері використання необхідних технологій

А ще, під час засідання, першим заступником міністра було підкреслено те, що на сьогоднішній день Україна плідно співпрацює з країнами Євросоюзу в сфері використання технологій. Зі свого боку, іноземні партнери можуть використовувати інноваційні технології як інструмент для того, щоб в подальшому оцінити інвестиційну привабливість аграрної галузі. «Словенія зараз стала активно використовувати прогресивну практику для розвитку сільського господарства в країні. Тому такий досвід можна цілком застосувати і в Україні», – було підкреслено Максимом Мартинюком.

Використання IT - технології для стимулювання виробництва агрономічної продукції в УкраїніДля довідки. У 21 столітті Словенія вважається однією з найрозвиненіших країн серед «нових» членів Євросоюзу. Близько двадцяти п’яти відсотків території даної країни це землі для сільськогосподарського призначення. Сільське господарство в Словенії можна охарактеризувати високою продуктивністю праці. Тут вирощують пшеницю, ячмінь, картоплю, овочі, цукрові буряки, жито. А так же овес, кукурудзу, хміль і льон. Добре тут розвинене садівництво, а також виноградарство. У Словенії ще розводять м’ясо-молочні породи великої рогатої худоби, овець та свиней. Велика частина сільськогосподарської продукції йде на експорт.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *