Вирощування індокачок як бізнес.


Вирощування індокачок як бізнес.Сільське господарство має багато напрямків, одним з яких є розведення м’ясних порід птиці. В усьому світі, не винятком цьому є і Україна, м’ясо мускатних качок користується не маленьким попитом. Ця птиця не потребує особливої уваги і має досить високий показник щодо виживання. Зокрема, щодо розведення цієї породи, то для них не потрібне якесь особливе тех-обслуговування та наявність водойми,. Тому серед качок, саме ця порода найбільш підходить для створення бізнесу на птахах. В порівняні з іншими різновидами цієї птиці, мускатні мають дуже смачне м’ясо, а основною їх особливістю є особливо швидкі темпи зростання, та на протязі двох місяців маса тіла досягає 2-2,5 кілограма. Ростуть вони впродовж перших сімдесяти діб свого життя, після чого набирання ваги стрімко припиняється і вигодовувати їх довший період просто немає сенсу.

Особливості і переваги вирощування індокачок.

Цей різновид птахів має значні переваги перед іншими качками, ось деякі з основних:

  •         Високий рівень виживання (при нормальних умовах існування 95-100%),
  •         Не вимогливі до умов (вирощувати мускатну породу можна у звичайному приміщені баз водойми, достатньо поставити жолоби наповнені водою, однак опалення та вентиляція все ж для них потрібні),
  •         Не дуже галасливі і не завдають дискомфорту своїми шумами,
  •         Гарно несуться (за рік одна особина дає близько сотні великих яєць, які можна використовувати для приготування їжі),
  •         Дуже швидко ростуть, тому є найвигіднішим варіантом розведення на забій.

Створення умов на фермі.

Хоча вони можуть жити з іншими птахами, все ж для кращих результатів слід поселити їх у окреме приміщення, аби не робити велике скупчення поголів’я. при занадто великому скупченні вони слабше ростуть, адже кожній особі перепадає менша кількість їжі. У приміщенні в холодну пору року має бути тепло, а влітку спеку прохолодно. Щодо самої споруди, особливих потреб немає, одне слід зазначити, що для них найкраще коли двері та вікна приміщення виходять на південь, а північна стіна повністю глуха і добре захищає поголів’я від холодних вітрів. Індокачки дуже гарно літають, томі слід в перший день їхнього життя видалити останній суглоб на крилі.

Вирощування індокачок як бізнес.Щодо харчування, то базовим компонентом є зерно, це може бути ячмінь, пшениця, кукурудза, різні трави та овочі. Ці птахи люблять вологу, тому слід годувати їх сумішами, які містять не менше 20% вологи, але такі суміші давати постійно не можна. Щодо годування в перші дні життя, слід цю справу довірити материнській особі. У випадку з інкубаторними, посипайте їхні спини фаршем з варених яєць і вони самостійно будуть збирати їх один з одного.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *