Вирощування лілій


Вирощування лілійЗі всього дачного квітника лілія є най невибагливішою рослиною. Цю рослину люблять більшість жінок і тому їх можна зустріти практично в кожному квітнику. І хоча ця рослина є невибагливою, все ж приділяти їй певну увагу потрібно. Догляд за ліліями зовсім не складний, томі замінювати чимось простішим ці неймовірно прекрасні квіточки мало хто наважиться.

Висадка та догляд за ліліями.

Королівська квітка лілія, хоча така пишна і гарна, не потребує за собою особливого догляду. Ці розкіш потребує трошки уваги, і на подяку за це дарує розкішний аромат. На одному місці рослина може рости три роки, після чого треба пересадити її на інше місце. Також біля цієї рослини слід тримати чистоту і видаляти всі бур’яни. Роблячи лише ці дві справи, ви отримаєте великі квіточки, які радуватимуть ваше око ясними літніми днями. Лілія є невибагливою рослиною, тому висаджувати її можна не тільки на сонячних ділянках, але і у напівзатінку. Якщо ж ви на додаток до цих двох пунктів ще й будете підживляти добривами, квітів буде на багато більше, до того ж вони матимуть величезний розмір. Якщо ж не робити цих декількох речей, що до квітки, через три роки її цвіт стане вже не таким рясним, до того ж дуже дрібним.

Кожних три роки слід розділяти кореневища, адже біля основної цибулини наростає безліч діточок, які мають такий же колір і на другий рік вже даватимуть цвіт. Розсаджуючи цибульки, ви даєте їм простір для повноцінного формування. Висаджувати лілії слід певним чином, так на місці де буде рости квітка слід викопати яму і на дно насипати піску, шар якого повинен бути близько восьми сантиметрів. Заздалегідь за декілька днів до цього треба заготовити добриво, розвести коров’як з водою (1:10). Готовий настій розчиняють у відрі води (один літр на одне відро), і підливають висаджений у грунт кущ. Для гарного росту рослини слід робити дві або три таких підгодівлі на сезон. Також слід обробляти рослину від шкідників, які можуть дуже нашкодити рослині, навіть знищити кущ. Своєчасний обробіток від шкідників дасть можливість зберегти квітку.

Лілії як бізнес.

Вирощування лілійВирощування лілій на продаж дуже прибуткова справа, до того ж зовсім не складна. Висаджуючи рослину в теплиці, ви нічим не ризикуєте, адже рослина добре приживається в землі всього через декілька місяців дає гарний квітковий врожай. У цій справі важливо зберегти гарний товарний вид рослини. Листя лілії може зіспсуватися якщо на нього потрапляє пилок, саме тому слід ще до того як на тичинках з’явиться пилок, ретельно видалити їх з квітки. Завдяки цьому ви не тільки збережете листя від псування, але і значно подовжите період цвітіння.

Вирощування лілій не просто насолода для душі квіткаря, але й можливість гарно заробити.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *