Як оподатковуються військовим збором доходи за цивільно-правовими договорами


оподаткування військовим збором цивільно-правових договорівТо чи потрібно утримувати військовий збір з доходів, що отримані за виконання робіт чи надання послуг на підставі цивільно –правових договорів?

Нагадаємо, що виконання робіт та  надання послуг фермерському господарству фізичною особою може здійснюватися як на підставі трудового договору, так і на підставі цивільно-правового договору.

Ми вже знаємо, що об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати чи інші виплати і винагороди, що нараховують та виплачують робітнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

А результатом цивільно – правового договору є факт виконання робіт чи надання послуг.

При цьому за цивільно-правовим договором (договором підряду чи договором про надання послуг) оплачують виконану роботу чи надану послугу, яка підтверджена первинними документами, такими як акт виконаних робіт чи акт прийому – передачі.

Таким чином, для цілей оподаткування військовим збором факт оплати в рамках цивільно-правового договору  кваліфікується як об’єкт оподаткування.

Отже, отримані за цивільно-правовими договорами, які підтверджені актами виконаних робіт (актами прийому – передачі) на підставі яких здійснюється їх оплата підлягають оподаткуванню військовим збором.

Нагадаємо, що раніше ДСФУ стверджувала, що оподатковуються військовим збором  доходи, що отримані за цивільно-правовими договорами, які стосуються фонду оплати праці.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *