Як заповнити графи 5.1, 5.2 і 6 податкової накладної при постачанні послуг


як заповнювати гр. 5 та 6 податкової накладноїЗ 01.01.15 податкова накладна та її додатки складаються і надаються лише в електронному вигляді із виконанням умов реєстрації електронного підпису посадових осіб підприємства чи уповноваженої платником особи у порядку, визначеному законодавством.

З метою ідентифікації електронною системою  вказаних платниками податків показників, зазначених у графі 5 податкової накладної, а також у додатках до податкової накладної та в розрахунку коригування, потрібно зазначати код одиниці виміру об’єкта операції у відповідності до вимогКласифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (далі – КСОЕІУ).

Отже, якщо при визначенні вартості послуг застосовуються одиниці обліку, що зазначені в регістрах бухгалтерського обліку та первинних документах, то в графах 5.1 та 5.2 податкової накладної вказуються одиниці виміру ( тобто їх умовне позначення та код) по КСОЕІУ.

У разі якщо послуга, яка надається, не має конкретної одиниці обліку, то у графі 5.1 проставляється слово «послуга». прицьому графа 5.2 залишається не заповненою.

Якщо податкова накладна оформляється на повну поставку послуги або ж на суму коштів, які у повному обсязі зараховано на поточний рахунок як попередня оплата (аванс), то у графі 6 податкової накладної вказується «1».

Якщо ж податкова накладна оформляється на часткову поставку послуги або ж на попередню оплату лише частини вартості послуги –  то у графі 6 ставиться відповідна частка наданої (сплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Так, якщо надається частина послуги, що дорівнює половині об’єму, який зазначено в договорі, або ж в разі отримання половини суми попередньої оплати  у графі 6 ставиться число «0,5».

У графі 7 податкової накладної вказується ціна поставки одиниці товару чи послуги без врахування ПДВ у гривнях з копійками (якщо інше не передбачено законодавством).

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *