Захист рослин від саранчі


Захист рослин від саранчіБагато українських господарів, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, зустрічаються з проблемою шкідників. Однією з дуже розповсюджених видів є саранча. Цей шкідник дуже злісний і може знищити велику кількість насаджених культур, саме тому потрібно досить серйозно віднестися до цього питання і забезпечити повноцінний захист рослин від саранчі. Вчені приклали багато зусиль для боротьби з цим шкідником і винайшли новий, дієвий  метод, в якому використовуються спеціальні гриби.

Особливості сарани і шкода від неї.

В багатьох країнах світу цю комаху використовують як продукт харчування, такий собі делікатес, але для українських господарів це справжнісінька проблема, від якої потрібно рятувати врожаї. Одна тонна сарани за добу винищує зернові запаси, яких би вистачило для того щоб прогодувати дві з половиною тисячі осіб. Найбільшу загрозу цей шкідник несе південним країнам, але в невеликій кількості вони присутні на всіх континентах.

Особливості боротьби з шкідниками.

Для захисту сільськогосподарських угідь від цих комах використовують декілька способів. Найчастіше аграрії використовують мікробіологічні та хімічні методи. Хімічний метод – це є обробіток земель інсектицидами, які надійно захищають від паразитів, але наносять невиправну шкоду земельним угіддям. Такий спосіб несе за собою погані результати, такі як зниження родючості земель і  забруднення їх. Ці суміші також мають властивість накопичуватися в плодах рослини, після чого потрапляють в організм людини, чим наносять йому невиправної шкоди. Мікробіологічні препарати на відміну від хімічних не несуть у собі загрози грунтам та продукції, яка вирощується на полях. Такі патогенні грибні організми мають нищівний вплив на колорадського жука, тлю і сарану, але вони не достатньо агресивні до шкідників.

Захист рослин від саранчіТакі препарати під дією прямого сонячного проміння дуже швидко втрачають свою ефективність. Препарат перед тим як вносити на поля вимочують і тільки після цього розсипають на територіях, вражених шкідником, однак кількість препарату треба вносити досить невелику, на площу одного гектара достатньо всього п’ятдесят грамів. Такий спосіб є найбезпечнішим, адже в плоди не потрапляють важкі речовини і в подальшому не несуть у собі небезпеки для здоров’я людини і тварин. Перед тим як застосувати певний метод, проаналізуйте наслідки які можуть бути спричинені використанням саме цього препарату і піклуйтеся не тільки про свій урожай але і про навколишній світ і здоров’я людей які будуть використовувати вирощену вами продукцію.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *