Збереження товарного виду квітів.


Збереження товарного виду квітівКвіткова індустрія, яка є частиною сільського господарства,  є дуже розвиненою у всіх країнах світу. Це невід’ємна частина світового бізнесу, яка потребує особливої уваги та контролю. Квітникарство має декілька проблем, з якими власники цього бізнесу ведуть боротьбу на протязі всього його існування. Вирощений матеріал, який потрапляє на прилавки магазинів є дуже ніжним і тендітним, окрім того термін придатності дуже короткий, адже квіти мають властивість дуже швидко в’янути. Саме ця проблема надає власникам такого бізнесу великих збитків. Процес в’янення може наступити навіть через декілька годин після покупки партії товару. У спекотні дні, без води троянди можуть протриматись всього декілька хвилин, після чого втратить свою привабливість і товарний вид. Більшість операцій по догляду за квіточками є занадто трудомісткими і потребують немало часу, тому слід гарно вивчити свою справу, аби не мати великих збитків у своєму бізнесі.

Застосування гумових колб.

Для того щоб змінити ситуацію і зберегти товарний вигляд на довший період, слід використовувати деякі технології. Одним із варіантів, який є достойним вашої уваги є використання гумових колб, які розроблені спеціально для різних видів рослин. На кожне свіжозрізане стебло одягається невеличка колба, ємністю від20 до 60 мл води з поживними речовинами. З допомогою цього невеличкого гумового прибору на рослину створюється тиск, який порівнюється з роботою кореневої системи, тобто квітка має можливість довший період бути «живою», що дуже добре при тривалих доставках товару в різні міста, чи навіть за кордон. При використані цієї методики не потрібно постійно підрізати стебло, вбирати присохше листя та обробляти їх антисептичними мікстурами. Таким чином трудомісткість процесу значно зменшується.

Особливості гумового живильника і його вплив на рослину.

Використовувати цю методику можна від самого моменту зрізу стебла до продажу букету у руки покупця.  Цей спосіб має такі переваги як:

  •        Збереження товарного виду квітів Має універсальній розмір і м’який отвір, що дає можливість використовувати його для стебел будь-якого діаметру.
  •         При використані цієї методики зрізати рослини можна ще до початку цвітіння, тобто при появі бутону, що дає більше шансів реалізувати продукцію під час її цвітіння.
  •         Живлення квітки може здійснюватися в будь-якому положенні, адже колба є герметично закритою.
  •         Волога не потрапляє не листя і стовбур, тим самим не спричиняючи процес гниття.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *