Фіксований сільськогосподарський податок з 2015 року нараховуватиметься з урахуванням індексації


 

ФСП з 2015 року з індексацієюЯк ми вже знаємо, з 1 січня 2015 року набувають чинності зміни,що прописані в Законі № 1166-VІІ від 27 березня 2014 року  «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», що стосуються фіксованого сільськогосподарського податку.

Тобто, з початку наступного року платники фіксованого сільськогосподарського податку змушені будуть сплачувати податок, керуючись нормативною грошовою оцінкою одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі,пасовищ, сіножатей, та багаторічних насаджень), враховуючи коефіцієнт індексації. Розмір індексації визначатиметься відповідно до порядку , встановленого розділом XIII «Плата за землю» Податкового кодексу станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Також з початку нового 2015 року буде окремо вираховуватися база оподаткування для земель водного фонду (внутрішніх водойм, ставків. озер, та водосховищ). При цьому, базою для оподаткування для таких земель буде нормативна грошова оцінка одного гектара ріллі в АР Крим або в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розд. XIII «Плата за землю» ПК.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *