Військовий збір: як звітувати за ІІІ квартал 2014 року


військовий збір звітність за 3 квЯк ви вже мабуть знаєте, у серпні цього року було запроваджено новий вид збору – військовий збір. Звітувати щодо сум нарахованого та утриманого військового збору необхідно за допомогою податкового розрахунку за формою №1ДФ за 3 квартал 2014 року.

Зараз до Міністерства фінансів України вже подано на розгляд проект нової форми цього розрахунку, у якому передбачається  відображення  загальної суми доходу за звітний період, з якого було утримано військовий збір та суми утриманого податку. При цьому персоніфіковані дані фізичних осіб, що є платниками військового збору відображатися не будуть.

А поки що, поки не набрали чинності зміни до податкової  інспекції потрібно подавати форму №1ДФ, яку було затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014 року №49.

Не забудьте, що після того, як буде введено в дію змінену форму  №1ДФ, Ви повинні будете надати до Вашої податкової інспекції уточнюючу форму 1-ДФ за 3 квартал 2014 року за новою формою. У ній Ви потрібні будете вказати лише загальну суму нарахованих Вами у звітному періоді доходів, із яких Ви утримували військовий збір, та загальну суму військового збору , що було утримано.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *