Села повинні розвиватися


Села повинні розвиватисяМінагрополітики країн (Данії, Канади та інших) цілковито підтримують усі донорські проекти, пов’язані з розвитком будь-якого фермерського господарства. Нашій країні є чим пишатися. Наприклад, найкращі фермерські господарства західної України: «Кмітливість», «Дрофа» та інші. Держава повинна забезпечити спрощений доступ до фінансів, а також реалізувати законний доступ до прав аграріїв. Таку позицію висловив Володимир Лапа, який є заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Все це він повідомив під час перебування на фермерських господарствах у Львівщині.

Політик побував у двох місцях: «Кмітливість» та «Дрофа». Перше, це молочне господарство,яке стало прикладом гарної роботи щодо реалізації проекту для підтримки господарств, пов’язаних з виробом молочної продукції в Данії та в нашій країні. Якщо зазирнути в історію, то фермер спочатку тримав три корови, а донори брали на себе сорок відсотків його витрат, тому вже через короткий час поголів’я збільшилося аж до тридцяти трьох корів. А це у свою чергу у два рази перевищує планові показники, що написані у проекті.

Вигідне фермерство

На Львівщині політик брав участь у обговоренні питань стосовно проведення, а також підготовки комплексу польових робіт. Заглянувши до фермерів, він робив деякі висновки. Також не оминув Лапа Володимир і «Дрофу», фермери цього господарства вирощують таку домашню птицю, як індики. Міністр обговорив з фермерами  кредитування, проект підтримки донорів з інших країн, а також питання компенсації відсотків банку.

Якщо ми вже говоримо про найкращі фермерські господарства західної України, то не можна не назвати і ферму «Меріно-Україна», яка розташована у Кам’янець-Подільському районі. Люди тут розводять овець м’ясної породи «Німецький Меріноланд».

Села повинні розвиватисяЦе господарство заснували приблизно сім років тому. Після того, як вівці підростають, їх продають на м’ясо. У фермерів цієї місцевості це основна їх діяльність. Господарство «Меріно-Україна» вирощую овець на фермі, яка знаходиться в одному із самих екологічно чистих районів Кам’янець-Подільська. Коли Ви вирішите купити м’ясо овець, то можете не хвилюватися, адже фермери відповідають за добру якість товару. Це м’ясо не містить ніяких хімічних добавок, так як вівці їдять тільки якісну та поживну траву на самих культурних пасовиськах Західної України.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld

Ваш e-mail: *
Ваше ім"я: *